Jesień jest porą roku, kiedy nasz organizm jest bardziej narażony na różnego rodzaju infekcje. Spadające temperatury,...
Ból - preparaty doustne
Kategorie bloga
Wyszukaj na blogu
Ból - preparaty doustne
-
Axoprofen Forte zawiesina doustna - 100 ml
28,99 złZawiera ibuprofen, który należy do grupy leków zwanej niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ), które działają poprzez zmniejszanie bólu, stanu zapalnego i gorączki.
-
Nurofen dla dzieci Forte truskawkowy zawiesina doustna 0,04 g/ml -...
27,99 złNurofen dla dzieci Forte zawiesina charakteryzuje przede wszystkim formuła, która zapewnia odpowiednio silne działanie dzięki skondensowanej zawartości Ibuprofenu, co sprawia, że dziecko przyjmuje mniej płynu do połknięcia.
-
Nurofen dla dzieci Forte truskawkowy zawiesina doustna 0,04 g/ml -...
30,55 złNurofen dla dzieci Forte zawiesina charakteryzuje przede wszystkim formuła, która zapewnia odpowiednio silne działanie dzięki skondensowanej zawartości Ibuprofenu, co sprawia, że dziecko przyjmuje mniej płynu do połknięcia.
-
Nurofen dla dzieci Forte truskawkowy zawiesina doustna 0,04 g/ml -...
23,14 złNurofen dla dzieci Forte zawiesina charakteryzuje przede wszystkim formuła, która zapewnia odpowiednio silne działanie dzięki skondensowanej zawartości Ibuprofenu, co sprawia, że dziecko przyjmuje mniej płynu do połknięcia.
-
Paracetamol Aflofarm 0,12 g/5ml - 100 ml zawiesiny doustnej
11,99 złTo płynna forma Paracetamolu o truskawkowym smaku, stworzona z myślą o najmłodszych pacjentach (zawiesinę można stosować u dzieci już od 3 miesiąca życia) oraz osobach mających kłopoty z przełykaniem tabletek.
-
Ibum Forte Pure 0,2g/5ml zawiesina doustna - 100 g
40,99 złLek IBUM FORTE PURE zawiera ibuprofen – substancję z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), mających działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne.
-
Ibum Forte 0,2g/5ml zawiesina doustna o smaku bananowym - 100 g
41,99 złStany gorączkowe różnego pochodzenia, między innymi w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych, a także w przebiegu odczynu poszczepiennego. Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego.
-
Ibum Forte 0,2g/5ml zawiesina doustna o smaku truskawkowym - 100 g
19,99 złStany gorączkowe różnego pochodzenia, między innymi w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych, a także w przebiegu odczynu poszczepiennego. Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego.
-
Ibutact 40 mg/ml zawiesina doustna - 200ml
17,99 złGorączka różnego pochodzenia, między innymi w przebiegu grypy, przeziębienia, a także w przebiegu odczynu poszczepiennego oraz bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego.
-
Calpol 6 Plus 250 mg/5 ml, zawiesina doustna - 100 ml
36,99 złZawiesina Calpol 6 Plus to lek do stosowania w bólu i w gorączce u dzieci od 6 roku życia m.in. w przebiegu przeziębienia i grypy. Zawiera paracetamol stosowany w małych lub umiarkowanych bólach, np. bólu mięśni, zęba, głowy.
-
Ibuprom dla Dzieci Forte zawiesina doustna 0,2 g/5ml - 100 ml
26,99 złNa gorączkę i różne bóle, nawet na ból ucha. Mało płynu do podania, można stosować na czczo. Bez glutenu, bez cukru i bez barwników.