Legalna Apteka

Kategorie

Najnowsze artykuły

Koszty i sposoby dostawy

1.     Średni czas realizacji zamówienia (nie wliczając czasu transportu) w naszej aptece to 24 do 72 godzin roboczych. Do czasu realizacji zawsze należy doliczyć czas transportu w zależności od wybranej opcji dostawy. Średni czas transportu dla zamówień na terenie Polski to 1 - 3 dni robocze, na terenie krajów Unii Europejskiej 7-14 dni robocze.

2.     Koszt wysyłki poza granice Polski, może zmienić się zgodnie z obowiązującym cennikiem wybranej przez Państwa firmy kurierskiej. Apteka zastrzega sobie prawo do zmiany sumy kosztów wysyłki zagranicznej szczególnie w przypadkach zmiany wyceny takiej przesyłki przez wybraną przez Państwa firmę kurierską. W takich przypadkach  będą Państwo każdorazowo informowani o wszelkich zmianach.

3.     Zamówienia międzynarodowe realizowane są wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu kosztów dostawy z klientem. Apteka nie realizuje paczek zagranicznych za pobraniem.

4.     W szczególnych przypadkach czasy mogą się wydłużyć. W razie takiej sytuacji, zostaną Państwo o tym fakcie niezwłocznie powiadomieni.

5.     W celu zapewnienia najwyższej jakości usług oraz ochrony produktów leczniczych przed zmiennymi warunkami temperaturowymi, zamówienia na produkty o statusie OTC lub oznaczone etykietą "Produkt Leczniczy" będą wysyłane wyłącznie za pośrednictwem firmy kurierskiej Pocztex Thermo Tracking.  Wszystkie dostępne usługi transportu i dostawy zamówienia wraz z kosztami wymienione są w dalszej części tekstu, w pkt 9.

6.     W przypadku niezaakceptowania przez Państwa ew. zmian w warunkach dostawy, w przypadkach wymienionych w pkt. 2-5, przysługuje Państwu prawo do rezygnacji z zamówienia oraz zwrot pieniędzy (w przypadku płatności z góry).

7.     Zalecamy dokładne sprawdzenie zawartości przesyłki w chwili jej odebrania od kuriera, a w przypadku uszkodzeń lub braków sporządzenie protokołu reklamacyjnego.

8.     Jeżeli doręczana przesyłka jest wyraźnie uszkodzona (widać ślady zalania, uszkodzenia mechaniczne itp.) prosimy jej nie przyjmować! W takim przypadku zostanie ona natychmiast zwrócona do apteki w celu wyjaśnienia sprawy z firmą kurierską oraz ponownego przekazania Państwu zamówionych produktów.

9.     Usługi transportu i dostawy w aptece AptekaMika.pl:

Nazwa przewoźnika Cena (płatność z góry) Cena (płatność przy odbiorze)
pocztexlogo.jpg

13.90 zł

(TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNA)

13.90 zł - paczkomat

14.99 zł - kurier

(TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNA)

*Ceny podane w tabeli są cenami brutto i zawierają w sobie podatek VAT