- Nowy

Apap jako substancje czynną zawiera paracetamol, który wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe.
Kliknij, aby zapoznać się ze sposobami dostaw.
Kliknij, aby zapoznać się ze sposobami płatności na aptekamika.pl
Wszystkie produkty lecznicze oraz pozostałe na stronie pochodzą z legalnego źródła.
Masz pytania? Nasi farmaceuci chętnie Ci doradzą!
Sprawdź koncesję apteki
Działanie:
Produkt leczniczy zawiera paracetamol, który wykazuje działanie przeciwgorączkowe i przeciwbólowe.
Wskazania do stosowania:
Bóle o różnej etiologii: głowy (w tym napięciowe bóle głowy), mięśni, zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne, kostno-stawowe. Lek łagodzi objawy przeziębienia i grypy, takie jak: gorączka, bóle gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe.
Dawkowanie i sposób podania:
Dorośli: 1-2 tabletki, w razie konieczności 3-4 tabletki powlekane razy na dobę (maksymalnie 8 tabletek na dobę - 4g paracetamolu). należy przestrzegać co najmniej 4-godzinnego odstępu między kolejnymi dawkami.
Młodzież powyżej 12 roku życia: 1 tabletka powlekana, czyli 500mg paracetamolu, w razie konieczności 3-4 razy na dobę.
należy przestrzegać co najmniej 4 godzinnego odstępu między kolejnymi dawkami.
Skład jakościowy i ilościowy:
1 tabletka powlekana zawiera jako substancje czynne: Paracetamol 500mg. Pozostałe substancje pomocnicze to: wosk Carnauba, hypromeloza, makrogol, powidon, skrobia żelowana, kroskarmeloza sodowa, kwas stearynowy.
Wpływ na płodność, ciążę i laktację:
Jeśli pacjentka jest w ciąży lub karmi piersią, przypuszcza że może być w ciąży lub gdy planuje mieć dziecko, powinna poradzić się lekarza przed zastosowaniem tego leku.
Wpływ na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługiwanie maszyn:
Przyjmowanie leku nie wpływa na sprawność psychomotoryczną.
Podmiot odpowiedzialny:
US Pharmacia Sp. z o .o.
Apap jako substancje czynną zawiera paracetamol, który wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe.
Nowości
Nowości
Najczęściej kupowane
Najczęściej kupowane